O HŘE

Laser Labyrinth, neboli Laserové Bludiště je místnost, kde je hustá síť laserových paprsků a vaším cílem je proplést se mezi všemi paprsky bez jejich porušení a získat co nejvíce bodů za zmáčknutí speciálních tlačítek umístěných v bludišti. Nabízíme celkem 5 levelů obtížnosti od nejlehčího prvního levelu (vhodný pro děti) až po poslední nejtěžší s názvem Mission Impossible, kde je celkem 64 paprsků, jak statických tak i pohyblivých.

Hru pro 1 - 4 hráče doprovází speciální hudba a trvá maximálně 10 minut. Za každé porušení paprsku se vám strhne 5 vteřin, takže čím méně paprsků porušíte, tím déle hrajete. V místnosti je umístěno celkem 15 speciálních tlačítek, které se postupně rozsvěcují a vaším cílem je se ke svítícímu tlačítku dostat přes laserové paprsky a následně jej zmáčknout. Za každé zmáčknutí tlačítka se vám přičítají body. Hra, u které se pěkně zapotíte a protáhnete, je vhodná pro všechny od 6 do 99 let. Laserovým bludištěm procházíte bez bot naboso nebo v ponožkách. Doporučujeme také přilnavé oblečení.

Na převléknutí máme k dispozici oddělené šatny s uzamykatelnými skříňkami. Náš profesionální a dobře vyškolený personál Vám vždy rád se vším poradí a pomůže. V případě jakýchkoliv nejasností nebo dotazů se na něj neváhejte obrátit.

Na našem baru je pro vás připravený velký výběr alko i nealko nápojů, své spoluhráče můžete sledovat on-line na LCD obrazovkách nebo se bezplatně připojit k naší WiFI.

V našem Game Centru lze také vyzkoušet Laser Game nebo Virtuální realitu. Můžete zde také zakoupit dárkové poukazy a obdarovat své přátele. Pro firmy, školy a narozeninové oslavy nabízíme speciální ceny a akce.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.